Меню
Знайти
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
Методика DAVID

Це комплекс занять на високотехнологічних медичних тренажерах по індивідуально розробленій програмі лікування. Програма складається в результаті ретельного комп'ютерного тестування Пацієнта, яке показує силу м'язів, витривалість і амплітуду рухів. І тільки на підставі цих показників, спеціалізоване програмне забезпечення розраховує можливе навантаження і формує програму занять для конкретного Пацієнта.

ЧОМУ МОЖНА ДОВІРЯТИ МЕТОДИЦІ DAVID
ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ БІЗНЕСУ

Засновник Центру зміцнення хребта та реабілітації суглобів знає про проблеми зі спиною з власного досвіду. 20 років він намагався вилікувати свої проблеми зі спиною різними методами. У 2014 році він дізнався про існування німецько-фінської методики David і вирішив пройти лікувальний курс занять для пропрацювання глибоких м’язів спини на високотехнологічних медичних тренажерах. Після курсу занять біль пройшов і, головне – більше не виникав. Переконавшись в ефективності методу на власному досвіді, він вирішив створити на базі Інституту вертебрології та реабілітації Центр для лікування проблем спини за допомогою фінсько-німецької методики David.

Помітне зниження болю в спині

90% пацієнтів відзначають значне зниження болю і дискомфорту завдяки курсу лікування рухом по фінсько-німецькою методикою Девід на комп'ютеризованих тренажерах для спини.

ЗМІЦНЕННЯ М'ЯЗОВОГО КОРСЕТУ СПИНИ

Заняття на тренажерах для спини Давид ефективно і безпечно зміцнюють глибокі м'язи спини, що неможливо зробити на звичайних фітнес-тренажерах.

ВІДНОВЛЕННЯ ЕЛАСТИЧНОСТІ ДИСКІВ

Заняття за методикою David покращують обмін речовин і живлення тканин міжхребцевих дисків, відновлюючи їх еластичність. Заняття сприяють зменшенню гриж в розмірі, рубцювання, а також загоєнню пошкоджених дисків.

ЗНЯТТЯ ОБМЕЖЕННЯ РУХЛИВОСТІ

Методика David регулює взаємодію нервової системи і м'язів, покращуючи баланс і координацію рухів. На ранніх етапах лікування по системі Давид нервова система як би заново "вчиться" тим рухам, які були обмежені після появи болів.

ЛІКУВАННЯ АСИМЕТРІЇ І ВИКРИВЛЕНЬ ПОСТАВИ

Унікальне програмне забезпечення та обмежувачі руху тренажерів для спини дають можливість в одних і тих же вправах для хребта давати різне навантаження для різних сторін тіла і груп м'язів, відновлюючи баланс.

АКУРАТНЕ ВІДНОВЛЕННЯ ГЛИБОКИХ М'ЯЗІВ

Завдяки спеціалізованим тренажерів для спини проблемні зони ізолюються і отримують рівно стільки навантаження, скільки потрібно для поступового відновлення і зміцнення глибоких м'язів.

Відгуки

Підписатись