Меню
Знайти
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ

Про центр DAVID

IVRПро центр DAVID
ПРО ЦЕНТР DAVID

Центр зміцнення хребта та суглобів – це окремий ультрасучасний центр на базі Інституту вертебрології. Ми вперше в Україні почали застосовувати фінсько-німецьку методику David, розроблену провідними європейськими фахівцями з біомеханіки, спортивної медицини, реабілітації та ортопедії. Центр був створений після того, як власник Інституту зміг досягти стабільного поліпшення стану здоров’я своєї спини завдяки курсу David.

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ БІЗНЕСУ

Власник Центру зміцнення хребта та суглобів знає про проблеми зі спиною з власного досвіду. 20 років він намагався вирішити свої проблеми зі спиною різними методами. Щось допомагало більше, щось – менше, але надовго закріпити результат не вдавалось.

У 2014 році він дізнався про німецько-фінську методику David і вирішив пройти лікувальний курс занять для пропрацювання глибоких м’язів спини на високотехнологічних тренажерах. Після курсу занять хронічний біль зник та, головне, більше не виникав.

Переконавшись в ефективності методу на власному досвіді, засновник вирішив створити на базі Інституту вертебрології та реабілітації Центр для лікування проблем спини за допомогою фінсько-німецької методики David.

Курс занять на комп’ютеризованих тренажерах за методикою David дозволяє пропрацювати глибокі м’язи спини та надовго закріпити результат, отриманий при лікуванні та реабілітації, що неможливо зробити на звичайних фітнес-тренажерах.

Ця методика не допускає суб’єктивності в діагностиці, призначенні та проведенні програми лікування: програма складається в результаті ретельного комп’ютерного тестування пацієнта та коригується відповідно до прогресу пацієнта. Методика ефективна і абсолютно безпечна завдяки ізоляції мяязів, які не повинні працювати, та подачі для кожної групи глибоких м’язів посильного навантаження.

Перед розробкою курсу лікування лікар обов’язково оглядає пацієнт, а реабілітолог проводить первинну комп’ютерну діагностику. В результаті комплексного огляду лікар отримує детальний профіль пацієнта: стан хребта, стан сили та рухливості м’язового корсету, та призначає індивідуальну лікувальну програму. Під час курсу лікування обов’язково проводиться проміжна діагностика, по завершенню курсу – проводиться заключна діагностика, де видно результати в динаміці. Під час всього курсу лікування пацієнт знаходиться під постійним контролем досвідчених лікаря та реабілітолога.

ЗМІЦНЕННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЯ ХРЕБТА DAVID SPINE CONCEPT
РЕАБІЛІТАЦІЯ СУГЛОБІВ НИЖНІХ ТА ВЕРХНІХ КІНЦІВОК ПІСЛЯ ТРАВМ І ОПЕРАЦІЙ DAVID SHOULDER, HIP & KNEE CONCEPT
  • реабілітація після протезування колінних і тазостегнових суглобів, артроскопічних операцій, спортивних травм;

  • посттравматичний остеоартрит або остеоартроз (тазостегновий та колінний);

  • нестабільність надколінка та пошкодження зв’язок коліна;

  • реабілітація після травм плечового суглоба;

  • плечолопатковий періартрит;

  • синдром ротаторної манжети.

Також курс лікування David в нашому Центрі рекомендований всім, хто хоче запобігти появі хронічних проблем спини та дискомфорту в результаті сидячої роботи, ненормованих навантажень та інших проблем сучасного способу життя

Підписатись