Меню
Знайти
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ

Інститут вертебрології та реабілітації уклав партнерське угоду з Федерацією лижного спорту України

IVRНовиниІнститут вертебрології та реабілітації уклав партнерське угоду з Федерацією лижного спорту України

Інститут вертебрології і реабілітації уклав партнерську угоду з Федерацією лижного спорту України в рамках співпраці з Національним Олімпійським Комітетом України. Мета партнерства - сприяти розвитку Олімпійського руху в Україні і забезпечити медичну підтримку в напрямку фізичної реабілітації спортсменів.

Професійний спорт завжди вимагає особливої ​​уваги до здоров'я спортсменів. У лижному спорті особливої ​​уваги потребує саме опорно-руховий апарат.

Інститут вертебрології і реабілітації розпочала свою діяльність з атлетами-лижниками з використанням спеціальної фінсько-німецької методики і унікального в Україні комп'ютеризованого тренажерного обладнання David на базі Центру зміцнення хребта і реабілітації суглобів.

Фахівці Інституту ввели програму реабілітації спортсменів ФЛСУ, яка вже сьогодні показує певні результати. Використання високотехнологічного обладнання дозволяє системно відстежувати поліпшення фізичних показників.

Наша мета - надати можливість українським спортсменам отримати якісну медичну допомогу і пройти фізичну реабілітацію європейського рівня заради високих досягнень українського спорту!

Підписатись