Меню
Знайти
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ

Як проходить курс лікування

IVRМетодика DAVIDЯк проходить курс лікування

За допомогою курсу занять на медичних тренажерах David, ми надовго закріплюємо результат первинного лікування і покращуємо силу та витривалість глибокої мускулатури, яка стабілізує хребет, в тому числі, усуваючи м’язову асиметрію. На звичайних фітнес-тренажерах неможливо настільки ретельно і безпечно пропрацювати глибокі м’язи. Курс лікування обов’язково відбувається під наглядом лікаря та реабілітолога.

Основні етапи курсу лікування
1. ПЕРВИННА ДІАГНОСТИКА ТА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Лікар-вертебролог проводить детальний огляд хребта пацієнта і направляє його на комп’ютерну діагностику стану м’язів пацієнта. Під керівництвом реабілітолога пацієнт проходить первинну діагностику сили м’язів та рухливості на тренажерах David. За результатами діагностики створюється «профіль м’язів» пацієнта, і лікар з реабілітологом призначають індивідуальну лікувальну програму.

2. ЛІКУВАЛЬНИЙ КУРС В ІНСТИТУТІ

Мінімальний курс лікування в Інституті вертебрології та реабілітації становить 5-10 днів і складається з комплексу методів: медичний масаж, фізіотерапевтичні процедури, корекція хребта методом «короткого важеля», обов’язкові консультації і нагляд лікаря.

3. ПОЧАТОК ЛІКУВАЛЬНОГО КУРСУ ЗА МЕТОДИКОЮ DAVID

Мінімальний лікувальний курс складається з 12 занять. Рекомендується 24 заняття для закріплення довготривалого результату. Тривалість лікування має велике значення, так як довгочасні болі в спині викликають функціональні та структурні зміни в тканинах хребта і біляхребтових структурах, що потребує часу для відновлення. Лікувальний курс проходить під обов’язковим наглядом лікаря та реабілітолога.

4. ПРОМІЖНА ДІАГНОСТИКА ТА КОНСУЛЬТАЦІЯ (ПІСЛЯ 4 АБО 6 ЗАНЯТТЯ)

Після 4-6 заняття проводиться проміжна діагностика стану пацієнта. Реабілітолог оцінює стан м’язів у динаміці, лікар проводить проміжну консультацію і, при необхідності, коректує програму лікування.

5. ПРОДОВЖЕННЯ КУРСУ ЛІКУВАННЯ DAVID (6-12 ЗАНЯТТЯ)

Після проведення проміжної консультації та огляду пацієнта, лікар разом з реабілітологом коригують програму лікування. Найчастіше пацієнт вже відчуває зниження рівня болю, тіло стало більш скоординованим. Відповідно, можна давати велике навантаження. Продовження курсу лікування вже направлено на максимальне збільшення сили та витривалості глибоких м’язів, що підтримують хребет.

6. ЗАКЛЮЧНА ДІАГНОСТИКА ТА КОНСУЛЬТАЦІЯ (ПІСЛЯ 12-ГО ЗАНЯТТЯ)

На заключній діагностиці вже видно результати поліпшення сили і рухливості пацієнта, усунення м’язового дисбалансу. Реабілітолог і лікар детально коментують результати лікування, дають необхідні рекомендації.

ЯК ШВИДКО ДОСЯГТИ ПЕРШИХ РЕЗУЛЬТАТІВ

Мінімальний курс лікування складається з 12-ти занять на медичних тренажерах David і проходить під контролем досвідченого лікаря, реабілітолога та комп’ютерного забезпечення EVE Professional.

Лікувальне заняття складається з обов’язкової розминки і підготовки до навантаження під керівництвом реабілітолога. Кожен підхід до вправи контролюється як реабілітологом, так і самим пацієнтом за допомогою комп’ютерного екрану тренажера David, де пацієнт бачить всі необхідні показники на момент заняття. Після кожної вправи і в кінці заняття реабілітолог робить з пацієнтом спеціальні вправи на розтяжку.

На графіку можемо побачити вплив лікувального курсу, що здійснюється за допомогою високотехнологічних медичних тренажерів David. Уже у другій половині лікувального курсу пацієнт досягає значного поліпшення свого стану. Перші два заняття спрямовані на поліпшення координації рухів. Нервова система заново вчиться контролювати рухи більш повно та інтенсивно, адже через біль рухи пацієнта обмежені, а координація – розбалансована. У цей період «координації» здійснюється мінімальне навантаження, рекомендоване в програмі лікування. У період «адаптації», з 2 по 6 заняття, відбувається адаптація м’язів до більш інтенсивного рекомендованого навантаження. М’язи звикають працювати більш ефективно. У період «посилення», з 6 по 9 заняття, навантаження збільшується відповідно до результатів проміжного тестування та рекомендацій лікаря і реабілітолога. У період «нормалізації», з 9 по 12 заняття, вже помітно виражений ефект лікування: значно знижується рівень болю, підвищується рівень витривалості та рухливості.

ЧОМУ КУРС ЛІКУВАННЯ ВАМ ДОПОМОЖЕ?
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Перед початком занять пацієнт проходить комп’ютерну діагностику під керівництвом професійного реабілітолога. Під час діагностики ми збираємо точні характеристики конституції пацієнта, стану здоров’я його спини, гнучкості, сили різних м’язів. Дані пацієнта обробляються в режимі онлайн в інформаційному центрі в Хельсінкі. Лікар формує лікувальну програму занять, а реабілітолог здійснює індивідуальні настройки обладнання під конкретного пацієнта. Пізніше, під час занять, націлених на побудову ефективного м’язового корсету та пропрацювання глибоких м’язів, навантаження і амплітуда вправ на тренажерах подаються комп’ютером під контролем реабілітолога.

ДОПОМАГАЄ У 90% СИТУАЦІЙ

Офіційно визнана в Європі методика David Spine Concept ефективно позбавляє від болю в спині при міжхребцевих грижах ,протрузіях, остеохондрозі в 90% випадків. Результати перевірені більш ніж 20-річним досвідом застосування і статистичними даними в Німеччині, Фінляндії, Австрії, США та інших країнах світу. Курс лікування проходить під наглядом досвідчених лікаря та реабілітолога.

ВРАХОВУЄ АСИМЕТРІЮ

Вважається, що асиметричний розвиток м’язів – одна з основних причин, які, врешті-решт, призводять до різних порушень та болів у спині. На заняттях за методикою David асиметрії глибоких м’язів лівої та правої сторін тіла успішно діагностуються і усуваються: навантаження та амплітуда на праву і ліву сторони будуть даватися різні, точно розраховані комп’ютерною програмою за результатами тестування. Це також актуально для виправлення м’язового дисбалансу верхніх та нижніх кінцівок під час реабілітації після травм та оперативних втручань. Під час проходження курсу реабілітації, регулярні проміжні тести допомагають побачити як сила та рухливість м’язів правої та лівої сторін тіла стають більш рівномірними. Заняття проходить під наглядом досвідченого фахівця з реабілітації.

МАКСИМАЛЬНО БЕЗПЕЧНО

Тренажери David створені ергономічними і безпечними, так як у розробці методики і тренажерного обладнання David були задіяні європейські фахівці з різних областей: вчені, лікарі та експерти біомеханіки, спортивної медицини, реабілітації, ортопедії. По-перше, під час тренування працюють тільки цільові групи м’язів за рахунок обмеження руху нецільових м’язів спеціальними механізмами для фіксації ділянок тіла, які не повинні бути задіяні. По-друге, навантаження під час занять подається дозовано і регулюється комп’ютером, пацієнтом та реабілітологом, відповідно до результатів діагностики та поточного прогресу пацієнта в рамках програми. Під час курсу лікування застосовується програмне забезпечення EVE Professional, яке не має аналогів в світі, та, яке використовує принцип «зворотного зв’язку». Завдяки цьому, під час заняття у пацієнта є можливість відстежувати свої показники, такі як амплітуда рухів та навантаження на ліву та праву сторони тіла. Біологічна система EVE Professional дозволяє почати тренування з мінімальною вагою, амплітудою рухів, кількістю підходів і відслідковувати прогрес пацієнта. Курс лікування також безпечний завдяки постійному залученню лікаря та реабілітолога.

Підписатись