Меню
Знайти
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ

Як функціонує DAVID

IVRМетодика DAVIDЯк функціонує DAVID

З 2015 року на базі Інституту застосовується фінсько-німецька методика лікування хвороб спини рухом за допомогою високотехнологічних медичних тренажерів David. Методика David офіційно визнана в Європі найбільш ефективною і є «золотим стандартом» лікування проблем спини без операцій вже більше 20 років. За офіційними даними, 90% пацієнтів, які практикують методику, позбавляються від хронічних болів в спині і надовго закріплюють результат лікування.

В ЧОМУ ПРИЧИНА БІЛЬШОСТІ ПРОБЛЕМ спини? ЯК МЕТОДИКА DAVID МОЖЕ ДОПОМОГТИ?

Фінсько-німецька методика David покращує витривалість стабілізуючою хребет глибокої мускулатури, усуває м'язову асиметрію і сприяє відновленню еластичності міжхребцевих дисків. Перш за все, методика David опрацьовує дрібні глибокі м'язи спини, які коректно фіксують хребці і міжхребетні диски, допомагаючи витримувати максимальні навантаження.

Проблема
Рішення
Боль у спині

Хронічні або періодичні болі в спині можуть мати безліч причин. Необхідно звернутися до лікаря, коли звичайні вправи, або гімнастика для хребта не допомагають.

Помітне зменшення болю у спині

90% пацієнтів відзначають значне зменшення болю та дискомфорту завдяки курсу лікування рухом за фінсько-німецькою методикою David на комп’ютеризованих тренажерах для спини.

Мало руху – слабкі м’язи спини

Нестача руху призводить до ослаблення м’язів. При ослабленні м’язів, особливо глибоких, збільшується навантаження на спину та суглоби, що призводить до хвороб хребта.

Зміцнення м’язового корсету спини

Заняття на тренажерах David ефективно та безпечно зміцнюють глибокі м’язи спини, що неможливо зробити на звичайних фітнес-тренажерах.

Втрата еластичності дисків

Клітини тканин міжхребетних дисків отримують харчування та кисень ТІЛЬКИ під час руху. Через нестачу руху диски втрачають еластичність та легко пошкоджуються (в результаті виникають грижі, протрузії).

Відновлення еластичності дисків

Заняття за методикою David покращують обмін речовин та живлення тканин міжхребетних дисків, відновлюючи їх еластичність. Заняття сприяють зменшенню гриж та загоєнню пошкоджених дисків.

Функціональний блок як захисна реакція нервової системи

При появі болю, нервова система людини блокує її рухи в проблемних зонах. Порушується координація, м’язи слабшають, втрачається еластичність міжхребетних дисків. В результаті, створене нервовою системою блокування рухливості призводить до появи нових хвороб.

Зняття обмеження рухливості

Методика David регулює взаємодію нервової системи та м’язів, покращуючи баланс та координацію рухів. На ранніх етапах лікування за системою David завдяки безпечним вправ для зміцнення м’язів спини, нервова система наче заново «навчається» тим рухам, які були обмежені після появи болів.

Асиметрично розвинені м’язи

М’язи навіть здорової людини часто розвинені асиметрично. Більш сильна сторона «домінує», викликаючи викривлення хребта.

Лікування асиметрії та викривлення постави

Унікальне програмне забезпечення та обмежувачі руху роблять можливим давати різне навантаження для різних сторін тіла та груп м’язів, відновлюючи баланс.

Травми спини в результаті навантажень

При сильних фізичних навантаженнях (особливо у спортсменів) менш розвинений м’язовий корсет спини «не встигає» за більш сильними групами м’язів (м’язи ніг, преса). Через дисбаланс страждають структури спини та хребта.

Обережне відновлення глибоких м’язів

Проблемні зони спини ізолюються та отримують рівно стільки навантаження, скільки потрібно для поступового відновлення та зміцнення глибоких м’язів.

ЯК ПРОХОДИТЬ КУРС ЛІКУВАННЯ ЗА МЕТОДИКОЮ DAVID?

Лікувальна програма безпечна, проходить під керівництвом досвідченого реабілітолога та складається з силових вправ із використанням високотехнологічного обладнання David, вправ на розтягнення та розслаблення м’язів тулуба, потилиці та шиї. Мінімальний лікувальний курс складається з 12 занять. Для досягнення стабільних результатів рекомендується пройти 24 заняття. Тривалість лікування має велике значення, так як довготривалі болі в спині викликають функціональні та структурні зміни в тканинах хребта та біляхребтових структурах, що потребує часу для відновлення.

Лікувальний курс за методикою David проходить під обов’язковим наглядом лікаря та реабілітолога. Результати лікування пацієнта відслідковуються лікарем та реабілітологом за допомогою комп’ютерного програмного забезпечення в динаміці: на первинній, проміжній та заключній діагностиках.

Результати первинного та фінального тестування учасника Олімпійських Ігор, борця, в динаміці. Діагноз перед курсом лікування: «пролапси міжхребцевих дисків шийного відділу». Результати первинної, проміжної, заключноїй діагностик видно в динаміці та порівнюються з середньостатистичною фізіологічною нормою.

Обладнання David сприяє відновленню самостійного контролю рухів, що часто буває проблемою у «пацієнтів з болем». У випадку занять на тренажері David, необхідність самостійної координації прямує до «0», тому що конструкція обладнання дає можливість інтенсивного і, при цьому, безпечного руху. У повністю безпечних умовах Ви отримуєте краще навантаження для Ваших м’язів, тренування стає більш ефективним, одночасно залишаючись безпечним.

Методика david максимально безпечна

Методика David ефективна і максимально безпечна завдяки ізоляції м’язів, які не повинні працювати, та подачі для кожної групи глибоких м’язів посильного навантаження.

Індивідуальна програма складається в результаті ретельного комп’ютерного тестування пацієнта та коригується відповідно до прогресу пацієнта. Методика David враховує асиметрію розвитку сили та гнучкості Вашого тіла.

Підписатись