Меню
Знайти
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ

Остеоартроз

Причини виникнення хвороби та симптоми

Остеоартрит або остеоартроз – незапальна дегенеративна хвороба суглобів, яка викликає біль, обмеження рухливості, деформацію внутрішньосуглобових структур.

«Тупі» болі зазвичай виникають після фізичного навантаження, особливо одноманітного, а також унаслідок травм, порушення гормонального фону, поганої постави, слабкого м’язового корсету, зайвої ваги, вживання алкоголю та деяких ліків (гормональних і тих, які впливають на вироблення кальцію). В результаті цих чинників порушується живлення хрящової тканини та вироблення суглобної рідини, накопичуються солі кальцію, що призводить до повільного руйнування суглоба.

Є дві найпоширеніші форми остеоартрозу:

Тазостегновий остеоартроз (коксартроз) характеризується низькою еластичністю зв’язкового апарату та витонченням хряща, що викликає скутість і болі у тазостегновому суглобі, паховій або сідничній області.

Колінний остеоартроз (або гонартроз) спочатку може викликати тугорухливість колінного суглоба, а згодом – хрускіт і болючість суглобів, деформацію нижніх кінцівок.

Як наслідок недостатньої рухливості, в колінних суглобах виникає додаткове навантаження на хребет, тазостегнові та гомілковостопні суглоби, що провокує розвиток коксартрозу, плоскостопості та гриж міжхребцевих дисків. Коксартроз 3-го ступеня зазвичай потребує хірургічного втручання, яке передбачає протезування суглоба, тому краще не зволікати з візитом до лікаря та початком лікування!

Як ми боремося з причинами остеоартрозу (та його форм – гонартрозу та коксартрозу) в Інституті вертебрології та реабілітації?

В Інституті вертебрології та реабілітації ми прагнемо усунути не тільки симптоми, а й причини захворювання.

• Для поліпшення обмінних процесів застосовуємо фізіотерапію.
Покращити живлення суглобів і зміцнити м’язовий апарат дозволяють масаж і курс занять за фінсько-німецькою методикою David.

Як ми лікуємо коксартроз на медичних тренажерах DAVID?

Звернувшись до Центру для лікування остеоартриту, пацієнт під керівництвом лікаря та реабілітолога проходить комп’ютерне тестування на лінійці тренажерів, після чого для нього розробляється індивідуальна програма реабілітації рухом.

При коксартрозі 1-го та 2-го ступенів ми ефективно використовуємо лікування рухом на медичних тренажерах David. У результаті:

• усуваються такі симптоми, як слабкість і дискоординація;
• усуваються біль і м’язові спазми;
• зміцнюється зв’язковий апарат і м’язовий корсет після травм;
• ТІЛЬКИ під час руху суглоби отримують досить живлення, і продукується суглобова рідина.

David F200-DMS Eve

Для лікування та профілактики гонартрозу, розвитку та зміцнення рухливості нижніх кінцівок у колінному суглобі та тренування чотириголового м’яза та задніх м’язів стегна в Центрі застосовують тренажери David F200-DMS Eve.

F260-DMS Eve

Для розвитку двоголового м’яза стегна, великого сідничного м’яза, задіяних при розгинанні в тазостегнових суглобах, у нас застосовують тренажер David F260-DMS Eve. Він оснащений спеціальним майданчиком для регулювання положення ніг і стегон, який дозволяє вибудувати правильну геометрію тіла під час тренування пацієнта будь-якого зросту та пропорції.

David F300-DMS Eve

Для лікування та профілактики гонартрозу, розвитку та зміцнення рухливості нижніх кінцівок у колінному суглобі та тренування чотириголового м’яза та задніх м’язів стегна в Центрі застосовують тренажери David F300-DMS Eve.

David F310-DMS Eve

Для покращення рухливості тазостегнових суглобів, зміцнення малого та середнього сідничних м’язів, великого, довгого та короткого привідних м’язів у Центрі використовують тренажер David F310-DMS Eve. Він оснащений спеціальним контурним кріслом, опорою під спину для додаткової безпеки, ременем безпеки, бічною підтримкою для колінного суглоба.

David F320-DMS Eve

Для покращення рухливості тазостегнових суглобів, зміцнення малого та середнього сідничних м’язів, великого, довгого та короткого привідних м’язів у Центрі використовують тренажер David F320-DMS Eve. Він оснащений спеціальним контурним кріслом, опорою під спину для додаткової безпеки, ременем безпеки, бічною підтримкою для колінного суглоба.

Підписатись