Меню
Знайти
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ

Реабілітація плечового суглоба

IVRРеабілітація суглобівРеабілітація плечового суглоба

Відновлення та реабілітація після травм і операцій плечового суглоба

Найтиповішою причиною болю верхніх кінцівок є вивих у плечовому суглобі. Також до болю у плечовому суглобі призводять травми, отримані в результаті некоректного виконання фізичних вправ (наприклад, жим штанги лежачи, тяга до грудей).

Некоректне лікування первинного вивиху у плечовому суглобі може призвести до так званого звичного вивиху. Це хронічний стан нестабільності плечового суглоба, коли вивих починає виникати хронічно навіть під час незначних навантажень.

Первинним лікуванням зазвичай є усунення вивиху та адекватна фіксація плечового суглоба, фізіотерапія, зняття гострого болю медикаментозними способами або хірургічна операція.

Після первинного лікування не більше ніж через 2 місяці найважливішим завданням є приведення в тонус м’язів у навколосуглобовій зоні. В окремих випадках вже можна починати помірне навантаження через 2-3 тижні після операції. Це досягається за рахунок лікувальної фізкультури та помірних контрольованих навантажень на медичних тренажерах або під час ЛФК із фахівцем із реабілітації. Як наслідок – поліпшення кровообігу та підвищення тонусу м’язів.

Як ми проводимо реабілітацію верхніх кінцівок в Інституті вертебрології та реабілітації?

Для відновлення та лікування функції плечового суглоба вже через місяць після усунення вивиху в Центрі застосовують комплекс обладнання David Shoulder Concept, який складається із 6 медичних тренажерів, що спеціалізуються на реабілітації верхніх кінцівок.

F420 DMS-EVE

Для тренування найширшого м’яза спини, великого круглого м’яза, біцепсів, глибокого плечового м’яза застосовують тренажер F420 DMS-EVE.

F430 DMS-EVE

Для тренування дельтоподібних і трапецієподібних м’язів спини в Центрі використовують тренажер F430 DMS-EVE. У ньому легко регулюються опори для рук під зріст і пропорції конкретного пацієнта.

F500 DMS-EVE

Для тренування великого та малого грудних м’язів застосовують тренажер F500 DMS-EVE. У ньому легко регулюються опори для рук, є регульоване контурне крісло й опора під спину для додаткової зручності та безпеки.

F510 DMS-EVE

Для тренування великого та малого грудних м’язів, трицепсів, плечової ділянки у Центрі використовують тренажер F510 DMS-EVE.

F620 DMS-EVE

Для тренування бічного дельтоподібного м’яза, надостного та трапецієподібного м’язів використовують тренажер F620 DMS-EVE.

M62

Для опрацювання біцепсів і трицепсів та покращення м’язової координації застосовують тренажер M62. У ньому використовується інерційний механізм, який дозволяє контролювати прискорення, уповільнення та швидкість рухів під час виконання вправ.

Підписатись